Гроші поступили на рахунок сервісу у повному обсязі

Десь рік тому відбувся страховий випадок по договору КАСКО у СК «Альфа-Страхування», про що було заявлено в страхову компанію по гарячій лінії. Через 3 доби весь необхідний пакет документів було передано в представництво у м. Хменьницький.
Потім десь через 2 тижня, в процесі розмови по прямій лінії з працівником відділу страхових збитків я не отримала жодної конкретної відповіді про дату прийняття рішення по страховому випадку, і відповідно конкретної відповіді про термін виплати коштів. На питання про конкретний термін щодо виплат з моменту прийняття рішення — відповіла розмитою фразою *в найближчий час*.
Хоча через 3 тижні після повторної розмови з представником у Хмельницьку, мені повідомили, що рішення вже прийняте, чекають на проплату бухгалтерією. Та ще через 2 доби гроші поступили на рахунок сервісу.

Администратор: Оценка не засчитана, поскольку автор не настроен вести диалог.
Уважаемый клиент!
Укажите, пожалуйста, номер страхового полиса или номер убытка, чтобы мы смогли рассмотреть Ваш отзыв.
Также, Вы можете оставить свое обращение на нашем сайте, в разделе Служба контроля качества сервиса.
Просьба сообщить в чем заключается суть Вашего вопроса на русском языке.
Служба контроля качества сервиса ОАО «АльфаСтрахование».